GYÓGYULÁS-EGÉSZSÉG TERMÉSZETESEN
GYÓGYÍTÓ LÉGZÉS GYAKORLAT:
Az alábbi gyakorlatot Kecskés László okl. bioenergetikus, radiesztéta tette közzé:
Gyógyító Légzés gyakorlat, mely a sejtekre hat
NAPONTA LEGALÁBB 60-SZOR GYAKOROLNI!
A feladatot úgy kell elvégezni, mintha víz alá bújnánk.
Vegyünk egy nagy lélegzetet és tartsuk bent 20 mp-ig (vagy addig, amíg erőlködés nélkül tudjuk), majd engedjük ki a levegőt és vele együtt a feszültségeinket is. Nem baj, ha eleinte nem megy a 20 mp. Folyamatosan kell a hörgőket és a légző izmokat megnyújtani, tornáztatni. Ne erőlködjünk, csak lazán végezzük.
20 másodperces légzésszünet a tüdőbetegségekkel kapcsolatos gyógyulási reakciókat indítja be. Pl. krónikus tüdőgyulladás, krónikus hörgőgyulladás, tüdő-zsugorodás. Ezek a betegségek gyógyíthatók a legkönnyebben.
Mindig ezzel a 20 másodperccel kezdünk, és figyeljünk oda, hogy erőlködés nélkül lélegezzünk. Ha jól végzezzük a gyakorlatot, kb 2-4 héten belül egy influenza-szerű tünet jelentkezik: fájnak az izmok, a nyálkahártya beduzzad. 1-3nap és elmúlik. Nem kell megijedni, folytatni kell tovább. Ekkor emelhetjük az időt.
30 másodperces légzésszünet az emésztőrendszer, orr-fül-gége betegségek, gyomorfekély, krónikus bélgyulladás, aranyér, orr-arcüreggyulladás, mandulagyulladás betegségeket szünteti meg.
A betegségek zöme:
40 másodperces légzésszünetnél kezdenek elmúlni a vese, máj, ízületi, húgyúti panaszok, hormonális és immunzavarok, allergiák és daganatok.
50 másodperces légzésszünetnél az anyagcsere már oly mértékben felgyorsul, hogy a szövetek elkezdik a regenerálódást. A bőr puhább és simább lesz. Eltűnnek a ráncok. Fiziológiai megfiatalodás megy végbe a szervezetben. Regenerálódik az immunrendszer, megsemmisül minden parazita, több baktérium, gomba és vírus.
60 másodperces légzésszünetnél a következő idegrendszeri károsodások múlnak el:epilepszia, szklerózis multiplex, agy- és koponyatraumák.
A siker nem marad el!!!
A légzés hatása az izmokra
A légzőgyakorlatok fokozott szerepet játszanak az izomgörcsök oldásánál, ill. izomgyengeség javításánál. A légzés változtatása befolyásolja az izomtónust. Ennek alapján izomgörcsöt tudatosan, elnyújtott kilégzéssel lehet oldani, míg görnyedtségen, hanyag tartáson, esetleg deformitáson tudatosított belégzéssel javíthatunk. A belégzés összehúzza, megrövidíti az izmokat, és ezzel elősegíti a helyes tartást, ami azért fontos, mert a tartáshiba később mozgásszervi panaszokhoz, tüdő-, szív- és emésztési problémákhoz vezethet.
Forrás:blog.xfree.hu
+ alkalmazd a napi pozitív megerősítéseket is a sikered hatékonysága érdekében. 🙂